Jak się przygotować?

Jak się przygotować?

W zależności od tego czego szukasz i potrzebujesz, lomi lomi nui może przynieść głęboki relaks, odprężenie i rozluźnienie. Może być podróżą w głąb siebie, powrotem do zapomnianych myśli, zablokowanych emocji. Być może odnajdziesz w nim transformującą moc, siłę i odwagę potrzebną do zmiany. Na pewno dostaniesz dużą dawkę dotyku dawanego z uważnością, skupieniem i troską, poczujesz przypływ energii.

Nie musisz się specjalnie przygotowywać. Wszystko co niezbędne, dostaniesz na miejscu. Masaż lomi lomi nui to czas dla Ciebie, wyłącz telefon i odłóż go na bok. To jest czas, kiedy możesz zostawić codzienność za drzwiami. Jest to czas, aby posłuchać i poczuć, co płynie z Twojego ciała.

Podczas rytuału lomi lomi nui masuje się całe ciało, z wyłączeniem części intymnych. Osoba masowana leży na przygotowanym stole do masażu, przykryta ręcznikiem lub chustą. Niezwykle ważne jest, aby mieć poczucie komfortu — w pomieszczeniu powinna być odpowiednia temperatura, światło, ciało odpowiednio okryte, a osoba masowana nie powinna odczuwać bólu.

Jeśli chcesz, podczas rytuału możesz pracować ze swoją intencją, pytaniem czy potrzebą dotyczącą obszaru w życiu, w którym potrzebujesz zmiany lub wsparcia.

Ważny jest czas przed i po masażu. Poświęcimy chwilę na rozmowę, przygotowanie oraz damy sobie czas potrzebny na wyciszenie po zakończeniu masażu. Pamiętaj, że jest to czas dla Ciebie i dobrze zaplanować sobie wyjątkowy dzień.

Poczucie bezpieczeństwa

Żeby w pełni przyjąć wszystko co niesie ze sobą sesja lomi lomi nui, niezwykle ważne jest zaufanie, zarówno osoby przyjmującej masaż do mnie, jak i w drugą stronę.

Podczas sesji dotykam Twojego ciała. Każde ciało wypełnione jest doświadczeniami, emocjami, czasem obciążeniami, zmęczeniem, czasem traumami.

Lomi lomi nui ma przede wszystkim na celu odprężenie, napełnienie siłą witalną i energią. Poza tym oferuje wsparcie w odnalezieniu harmonii emocjonalnej.

W trakcie sesji masowane jest całe ciało z wyłączeniem części intymnych, które cały czas przykryte ręcznikiem lub chustą. Możesz zostać w bieliźnie, możesz poprosić o to, aby bardziej okryć części ciała, które nie są masowane. Jeśli jakiś ruch, albo dotyk przekracza Twoje granice, jest niekomfortowy, to o tym powiedz. Jeśli czujesz, że sytuacja Cię przerasta, czujesz się źle, możesz w każdej chwili przerwać masaż.