O mnie

Katarzyna Sztarbała

Na lomi lomi nui trafiłam stosunkowo niedawno, ale kiedy poczułam moc tego dotyku i pracy z ciałem, poczułam, że jestem w domu. Kiedy usłyszałam, że w kulturze hawajskiej masażyści to tancerze – wszystko stało się dla mnie jasne!

 


 
W lomi lomi nui odnalazłam mój rytm i spokój. Odkryłam jak ważne jest dla mnie to, aby podarować sobie i innym czas, działać powoli i z uważnością. Zauważać co się wydarza, czerpać z tego przyjemność. Masuję powoli, niespiesznie.

 

Jestem tancerką i choreografką, w ten sposób wyrażam siebie i wchodzę w relację z tym co mnie otacza. Od najmłodszych lat uczyłam się tańca, a przy tym wrażliwości, słuchania innych i współdziałania w ruchu. Rozwijając się artystycznie miałam szczęście poznać wiele różnych technik pracy z ciałem, jakościami ruchu, partneringu, zaufania, bycia obecną i autentyczną na scenie i w kontakcie z innymi artystami i publicznością. Angażowałam się w wiele projektów z pogranicza sztuki i aktywizacji społecznej, zawsze kierując moją uwagę na odbiorcę-współtwórcę. Taniec, choreografia i ruch są dialogiem z tym co mnie otacza. Zawsze jestem w relacji do czegoś, kogoś lub siebie samej. To wszystko przekłada się na mój masaż i pracę z ciałem.

Skończyłam kurs KINO MANA I i KINO MANA II prowadzony przez Martę Gierczyńską certyfikowaną nauczycielkę Aloha International, a także warsztat poświęcony doskonaleniu technik masażu lomi lomi nui i świadomej pracy z ciałem LOMI VISION QUEST.

Opinie

Pozytywna energia Kasi i masaż przez nią wykonywany, pozwalają na odczucie błogości, relaksu i szeroko rozumianego zadowolenia.

Przemek

Masaż lomi to cały rytuał, dobroć nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Z Kasią jest to cudowne przeżycie, daje opiekę i z jej rąk płynie niesamowita energia.

Maria

Przekonaj się na swoim ciele!