masaże

Rytuał
lomi lomi nui

Podczas rytuału lomi lomi nui masuje się całe ciało (z wyłączeniem części intymnych). Osoba masowana leży na przygotowanym stole do masażu, przykryta ręcznikiem lub pareo.

Niezwykle ważne jest, aby mieć poczucie komfortu, nie odczuwać bólu. Ważna jest temperatura, światło, odpowiednie przykrycie ciała.

Jeśli chcesz, podczas rytuału możesz pracować ze swoją intencją, pytaniem czy potrzebą dotyczącą obszaru w życiu, w którym potrzebujesz wsparcia w danym momencie.

Lomi
masaż twarzy

Lomi masaż twarzy, głowy i karku to masaż oparty na falujących ruchach lomi lomi nui. Uważność i jakość dotyku otula i wspaniale regeneruje i przynosi dobrostan dla całego organizmu.

W trakcie sesji masowana jest szyja, kark, dekolt i ramiona, a dotyk przeplatany jest sekwencjami rotacji i rozciągania.

Masaż na
cztery ręce

Masaż na cztery ręce to doskonała propozycja dla kogoś, kto ma problem z odprężeniem się podczas zabiegu. Ruchy osób masujących wpływają na siebie – rytm oraz nacisk jest odpowiednio dostosowany, aby zapewnić zrównoważone, relaksujące doznania.

Gdy obie strony ciała są masowane w tym samym czasie, mózg często ma trudności z wybraniem ruchu, na którym ma się skupić i ostatecznie poddaje się pozwalając w pełni zrelaksować się podczas masażu.

Pomau psie!

Pomau psie! to sesja międzygatunkowa. Psy są naszym odbiciem, lustrem naszych emocji, problemów, osobowości, potrzeb i temperamentu. Bardzo dużo o nas mówią i nie trafiają do nas przypadkiem.

Sesja trwa od 1,5 do 2 godz. Pierwsza część to podróż dla opiekuna/opiekunki psa. Poprzez masaż, prowadzoną medytację, w stanie głębokiego rozluźnienia spotkasz się ze swoim psem w sobie i usłyszysz co chce Ci przekazać.

W drugiej części pokażę jak możesz towarzyszyć swojemu pupilowi w jego relaksie i odprężeniu.

Sesja odbywa się w moim studio w Warszawie lub w domu psa.

Ceremonia dla dwojga

Ceremonia lomi lomi nui dla dwóch osób to sposób na wspólne spędzenie wyjątkowego czasu, oraz budowanie bliskości – to wspaniały prezent jaki możecie sobie podarować.

Podczas ceremonii dwie osoby są masowane równocześnie i po zabiegu mogą podzielić się doświadczeniem w bezpiecznej i intymnej atmosferze.

Ceremonia dla par to sesja dla partnerów, przyjaciółek, znajomych, piękny czas dla matki z córką.

Sesja odbywa się w studio na warszawskim Ursynowie.

W czas trwania sesji wliczona jest rozmowa przed masażem oraz czas na spokojny powrót do rzeczywistości po masażu. Ceremonie dla dwojga i masaż na cztery ręce wykonuję razem z Zuzanną Jochemczyk z Fale Dotyku nalu ʻaiō.


Copyright © 2023 Katarzyna Sztarbała | Powered by WordPress